- verpakt in een leuke kartonnen giftset
- Het flesje wasparfum heeft een praktische dispenser om verspilling en morsen van het product te voorkomen.
- Vrij van parabenen
- pH-neutraal
- Flesjes van gerecycled plastic
Giftbox Cotone wash
€ 24,95
Deze luxe giftbox bevat een heerlijk ruikend flesje wasparfum van 200 ml met een handig doseerpompje en een textielspray met dezelfde betoverende geur.
Het flesje wasparfum zorgt voor een nieuwe waservaring. Voeg 20 ml toe in het bakje van de wasverzachter en geniet van kledij die heerlijk ruikt, zelfs lang na het wassen.
De bijpassende textielspray is perfect om je huis te verfrissen en je favoriete textiel een snelle opfrisbeurt te geven. Besprenkel je gordijnen, kussens, of zetel met de geur en creëer een ontspannen sfeer in huis.
Deze giftbox is het perfecte cadeau voor jezelf of voor iemand anders.
Geur Cotone wash: een zonnige geur van witte bloemen en Siberische sparren. Een lichte geur van roos en witte musk zorgt voor intensiteit.
Op voorraad
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.