Gewicht | 0,5 kg |
---|---|
Merk | Il bucato di Adele |
Seizoen | Lente |
Geurtonen | Bloemig, Fris |
Wasparfum 500 ml Pioen
Peonia
€ 26,95
Geur wasparfum Pioen: Een frisse, verfijnde geur met een perfecte balans tussen tegenstellingen: sprankelende citrus, een hart van pioenroos en subtiele oosterse tonen. Afgerond met een warme touch van vanille en musk.
Enkel verkrijgbaar in 500 ml.
- Kenmerken geur: fris & bloemig
- Seizoen: lente
De geconcentreerde parfum voor je was is geschikt voor alle soorten textiel, en kan zowel met de hand als met de wasmachine worden gebruikt. De geur die het op de kledingstukken achterlaat, is aanhoudend. De intensiteit kan worden verhoogd of verlaagd, afhankelijk van de hoeveelheid gebruikt product.
We adviseren te starten met een dosering van 10ml. Je kan de geur naar wens verlagen of verhogen tot 20ml.
Doseren is erg eenvoudig met een mini maatbekertje: klik hier.
Voor gebruik in de wasmachine doseer je het parfum in het bakje van de wasverzachter, zo gaat het mee met de laatste spoelbeurt. Je kan naast het parfum nog wasverzachter gebruiken, maar dan kies je best voor een geurloze wasverzachter.
De flessen zijn uitgerust met een kindveilige dop.
Op voorraad
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.