Wollen drogerballen
6 XXL
€ 15,95
Deze wollen drogerballen zijn gemaakt van 100% Nieuw-Zeelandse schapenwol, dus plasticvrij & duurzaam. Het is geschikt voor alle textiel & een milieuvriendelijk alternatief voor wasverzachters.
De ecologische wasdrogerballen zorgen voor zacht wasgoed. Door het natuurlijke waterabsorptievermogen van de droogballen kan je de droogtijd tot 40% verkorten, waardoor je tijd, geld, elektriciteit en CO2 bespaart.
De XXL droogballen zijn handgemaakt onder gecertificeerde sociale werkomstandigheden in Nepal – volledig allergeenvrij en vrij van schadelijke stoffen. Natuurlijk is de wol van de hoogste kwaliteit, diervriendelijk en zonder mulesing. In het begin ruiken de drogerballen puur natuur, na een aantal droogkastwasjes verdwijnt de geur vanzelf. Eventueel kan je een paar druppels etherische olie of wasparfum op de droogballen doen. Zorg er wel voor dat ze volledig opgedroogd zijn alvorens bij het wasgoed te voegen, dit om vlekken te vermijden.
Het wordt geleverd in een set van 6 XXL-ballen en kunnen tot 1000 keer worden hergebruikt.
Op voorraad
Vleminckx Kristel –
Deze drogerballen zijn geweldig!!!
Mijn was is veel vlugger droog en bijna strijkvrij!
In het begin ruiken de ballen niet lekker maar dat is niet meer van toepassing , ik laat ze gewoon in de droogkast liggen.
Een echte aanrader!!! 😍
Vera –
Super product, die droogballen. Ze maken veel minder lawaai dan de plastiek varianten en ze zorgen ervoor dat je was sneller droog is. Dat laatste is zeker welkom in de tijd van dure energiefacturen.